Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Švantlák sahá po prvenství v dlouhodobé části druhé ligy

PÍSEK - Ve šlágru kola 2. hokejbalové ligy mužů se v písecké Orange aréně představil v repríze loňského finále aktuálně třetí tým tabulky - Suchdol nad Lužnicí. První bezbranková třetina byla ještě vyrovnaná. V prostřední části ale domácí přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a během šesti minut nasázeli do branky hostí čtyři góly. Stejnou porci oranžových míčků v síti přidal Švantlák i v poslední třetině a v klidu si dokráčel pro další vítězství. Čtyři kola před koncem základní části má písecký celek náskok už jedenácti bodů a pouze teoretická souhra okolností jej může připravit o triumf v dlouhodobé části.

HC Švantlův Dvůr Písek - SK Suchdol nad Lužnicí 8:1 (0:0, 4:0, 4:1)
Branky a nahrávky: 20. Hromádka (Kovář, Kozák), 24. Kabele (Rod, Přibyl), 25. L. Volf (Gába, Habart), 26. L. Volf (Rod), 32. Kovář (L. Volf, Hromádka), 33. Mergl (Pelc, Přibyl), 41. Hromádka (Hřebíček), 41. Přibyl (Pelc, Mergl) - 36. Sládek (Kalát, Bednář)

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace