Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • České pletařství a jeho výrobky posledních 30 let očima odborníka

  Čtvrtek 18.4 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

  Přednáší Ing. Radek Sobotka, Jitex COMFORT, s. r. o.

 • Senior večer

  Čtvrtek 18.4 17:00 - Písek, KD

  Zahraje Johny Band.

Zobrazit všechny události
 

Svatomartinská neděle aneb Sejdeme se v Písku na mostě

Ilustrační foto. , Autor: Město Písek

Ilustrační foto.     Autor: Město Písek

PÍSEK – V neděli 11. listopadu již posedmé ožije písecký Kamenný most a jeho nebližší okolí slavností, kterou tradičně připravil pro malé i velké Spolek Přátelé Kamenného mostu Písek. Začíná se v deset hodin slavnostním zahájením a vystoupením kapely Beelee Beat z Deelee. Potom bude jenom na vás, co si vyberete z našeho programu a nabízených lákadel.

 

Loutková Pohádka o Veveří, kterou sehraje divadélko Kristen, určitě zaujme ty nejmenší. Čekají vás taneční představení skupin T-Dance s názvem Když slova nestačí a taneční pásmo členů Z.I.P. Ve stáncích na mostě bude zase spousta hezkých věcí a dobrot. Dospěláci určitě rádi ochutnají letošní martinské víno z českých a moravských vinařství. A tak pohoda, dobrá nálada, setkávání s přáteli a hezký den je to, co bychom pro vás chtěli vytvořit.

V pravé poledne, až zatroubí trubači z Lesnické školy, přijede svatý Martin na bílém koni! A jak to vlastně celé s Martinem a žebrákem bylo? Tak o tom vám všechno povyprávíme a skupina Rival na motivy tohoto příběhu zahraje své nové představení. Svatý Martin i letos přiveze dětem červená jablíčka. Zahrát a zazpívat přijde také kapela Congrass. Odpoledne bude opět v Divadle Pod Čarou dětská diskotéka. A až se setmí, půjdou děti s lampiony přes Kamenný most a tam na ně bude čekat parádní ohňostroj. Zkrátka celý den bude stát za to.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Jana 

  Reagovat

   

  Jestli tam bude tak kvalitní ozvučení jako vloni tak potěž koště

  Vloženo 9.11.2018 13:57:59

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace