Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Relaxační malba pro dospělé

  pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Tenisté z města na Otavě jsou zpátky v divizi

Smíšený tým dospělých TK Písek - vítěz krajského přeboru bez jediné prohry! , Autor: Václav Kozma

Smíšený tým dospělých TK Písek - vítěz krajského přeboru bez jediné prohry!     Autor: Václav Kozma

PÍSEK - Dospělý smíšený tým tenistů TK Písek byl v sobotu 24. června připraven k poslednímu utkání sezony krajského přeboru, v kterém měl potvrdit suverenitu, když všech šest svých duelů vyhrál a vyhříval se na čele tabulky. Na kurty k Otavě měl zavítat naopak beznadějně poslední tým Třeboně, který však neměl na úspěch žádné vyhlídky a proto vzdal utkání bez boje. Tím se Písečtí „bez ztráty kytičky“ stali vítězi celé soutěže a po roce se vracejí do divize dospělých. Ve stejnou dobu ve velkém horku vzdorovali na píseckých kurtech domácí starší žáci soupeři z Českých Budějovic, který byl z druhého místa tabulky soutěže Kadet tour vysokým favoritem. I přes prohru se Písečtí v soutěži udrželi. Zajímavé klání slibuje nedělní duel mladších žáků. V krajském přeboru se utkají neporažení Písek vers. Český Krumlov a vítěz postoupí do ligy smíšených družstev O putovní pohár prezidenta ČTS.

Fotogalerie je z utkání starších žáků TK Písek - LTC České Budějovice. Na titulní fotce představujeme vítězné smíšené družstvo krajského přeboru - TK Písek.

V papírových Píseckých postřezích najdete rozhovor s hrajícím kapitánem družstva dospělých Janem Soukupem, který zhodnotí sezonu a nastíní smělé plány pro tu příští.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Vladislav Tanáč 

  Reagovat

   

  Velká gratulace.

  Vloženo 27.6.2017 12:51:01

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace