Kdy a kam

  • Výlov rybníka Markovec

    středa 14.11 - Mladějovice, Žižkova mohyla

  • Tomáš Klus

    středa 14.11 19:00 - Tábor, hotel Palcát

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Tomáš Smrčina: Z Čimelic se neodchází lehce, ale práce s mládeží mě láká

ČIMELICE – Před dvěma lety převzal kormidlo čimelického Sika po Janu Růžičkovi Tomáš Smrčina a s týmem odvedl kus práce. Po minulé sezoně, kdy Čimelice skončily na krásném třetím místě to i letos dlouho vypadalo na bednu, ale poslední zápasy se Siku příliš nevyvedly a tak se musely spokojit s šestým místem. Nyní Tomáš Smrčina míří do Písku, kde bude působit s Vlastimilem Klusoněm a Filipem Škochem u ligové devatenáctky, na lavičku Čimelic tak usedne Pavel Schorník.

Jak byste zhodnotil uplynulou sezonu Čimelic?

Až na poslední tři kola jsme podávali stabilní výkony a měli jsme blízko ke konečnému třetímu místu. Konečné šesté místo mě mrzí s ohledem na celou sezonu. Na druhou stranu jsme mohli hrát prakticky celý rok v klidu s ohledem na body, které jsme dělali. Neměli jsme extra velké herní výpadky a pohybovali jsme se celou dobu v horních patrech tabulky.

Skončili jste na šestém místě. Asi jste měli větší ambice?

Cíl byl po podzimu skončit na bedně a dlouho dobu se nám to dařilo. Tabulka byla našlapaná, a pokud vypadnete na tři zápasy, propadnete se o několik příček dolu. To se nám bohužel, poslední tři kola stalo.

Celý rozhovor s Tomášem Smrčinou naleznete v Píseckých posřezích.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace