Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jubilejní Lubomír Brabec

    Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

    Romantické skladby pro kytaru.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Ukradl auto, ale ujel pouze dva kilometry

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

PÍSEK - Štěstí v neštěstí, tak by se dal nazvat příběh muže ze Strakonicka, který před dvěma týdny půjčil auto Renault jednomu známému. Když ho chtěl v neděli vrátit, tak se dozvěděl, že je automobil pryč.

Vozidlo stálo naposledy zaparkované ve Velkých Nepodřicích. Muž ho tam zaparkoval, protože v něm došly pohonné hmoty. To ale nevěděl zloděj, který si automobil vyhlédl. Vnikl dovnitř a demontoval spínací skříňku a odjet. Daleko však nedojel. Po dvou kilometrech se vozidlo samo zastavilo. Nádrž s pohonnými hmotami byla úplně prázdná. Odstavil ho na nedalekém rozcestí, kde ho pak jeho majitel našel. Spínací skříňka byla poškozená, jinak byl automobil v pořádku. 

„Případem se zabývají písečtí policisté, kteří neznámého pachatele podezřívají z trestného činu neoprávněné užívání cizí věci,“ dodala tisková mluvčí policie Štěpánka Uhlířová.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace