Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Tři sestry

  pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

  Koncert.

 • Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

  pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

Zobrazit všechny události
 

V kabině vyhořelého kamionu zůstal mrtvý řidič

 Autor: Foto HZS Jihočeského kraje

    Autor: Foto HZS Jihočeského kraje

LIBĚJOVICE - Víc informací k ranní tragické nehodě u Libějovic na Strakonicku zveřejnili hasiči. Po uhašení požáru byl bohužel v kabině nalezen mrtvý řidič vozidla. Zda zemřel následkem požáru nebo zdravotní indispozice naopak nehodu zapříčinila, je předemětem vyšetřování.


Operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje obdrželo informaci o požáru kamionu na silnici I. třídy č. 20 v katastru Libějovic. K hořícímu kamionu vyjeli z obou směrů silnice hasiči ze stanic Vodňany a České Budějovice a také jednotky dobrovolných hasičů z Netolic a Vodňan.

Hořící kamion byl v době příjezdu jednotek převrácený do příkopu. Na návěsu převážel harvestor. Hasiči ihned zahájili hasební práce. Po deseti minutách velitel zásahu nahlásil, že požár je pod kontrolou. Úplná likvidace požáru nastala v 7.43 hodin. V kabině kamionu bylo nalezeno tělo mrtvého řidiče. Vyšetřování příčiny jeho smrti převzala Policie ČR.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Miki 

  Reagovat

   

  To není harvestor!!! Tj kráčející bagr.

  Vloženo 19.6.2019 15:14:56

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   To ale není moc důležité...

   Vloženo 20.6.2019 10:02:21

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace