Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

V Nehoníně na Jistebnicku řádil zloděj. Škoda je přes sto tisíc. Policie žádá o pomoc

TÁBORSKO - Policisté táborského obvodního oddělení pátrají po pachateli nebo možná pachatelích vloupání do tří rekreačních chalup v Nehoníně na Jistebnicku.

Prozatím neznámý zloděj, případně zloději, se v době od poledních hodin neděle 11. března do ranních hodin v úterý 13. března vloupali do tří rekreačních chalup v centru obce Nehonín na Jistebnicku. Po násilném vstupu objekty prohledali a odcizili velké množství věcí. Zmizela zahradní technika jako sekačky na trávu, motorové pily, křovinořez, štípačka na dřevo či zahradní hliníkové kolečko.  Navíc ještě dílenské nářadí jako příklepová vrtačka, úhlová bruska, sada šroubováků a podobně, dále kuchyňské potřeby, nádobí, drogistické zboží, zásoba potravin, kávy a alkoholických nápojů. Zlodějské straky nepohrdly ani zlatými šperky, dvojicí vzduchových pušek a leštěným bodákem k samopalu vzor 58. Majitelům způsobili celkovou hmotnou škodu ve výši bezmála 130 000 korun.

Případ šetří policisté místně příslušného Obvodního oddělení PČR Tábor. Policisté žádají každého, kdo by mohl k objasnění tohoto skutku přispět jakoukoliv důvodnou informací, a to jak obyvatele obce, tak i každého, kdo se zejména v nočních hodinách z neděle na pondělí uplynulého víkendu v obci nebo jejím okolí pohyboval a mohl si tak všimnout výskytu podezřelé osoby nebo osob, případně jakéhokoliv podezřelého vozidla, nejspíše nákladní dodávky, případně měl informace k podezřelé nabídce prodeje odcizených věcí, aby své poznatky předal táborským policistům na jejich služebně v Divadelní ulici či telefonní lince 974 238 700. Děkujeme.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace