Kdy a kam

 • Penzion pro svobodné pány

  Čtvrtek 15.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Divadelní hru představí Divadlo Palace.

 • Japonsko

  Čtvrtek 15.11 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

  Přednáší Ing. Jiří Bureš – písecký rodák, ředitel jihočeského pracoviště Agentury ochrany přírody a krajiny.

Zobrazit všechny události
 

V píseckém kulturním domě si studenti vyberou střední školy

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

PÍSEK - Na pondělí 12. listopadu připravila Jihočeská hospodářská komora v Písku Prezentaci středních škol, odborných učilišť a firem. Akce v Kulturním domě je určena především žákům sedmých až devátých tříd základních škol a jejich rodičům, ale i ostatním zájemcům z řad veřejnosti. Svou nabídku vzdělávacích aktivit zde každoročně prezentuje více než čtyřicet odborných učilišť, středních škol a vyšších odborných škol z celého Jihočeského kraje.

 

Návštěvníci prezentací mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích a seznámit se i s možnostmi uplatnění absolventů v praxi. Vstup na prezentaci je zdarma. Součástí akce jsou také přednášky organizované Úřadem práce o situaci na trhu práce a poptávaných profesích, které budou probíhat vždy v 9, 10 a 11 hodin. Prezentace se bude konat v pondělí 12. listopadu od 8:30 do 15:30 hodin. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace