banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

V Semicích ho několikrát zmlátil a nakonec mu přerazil nos

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

PÍSECKO – Čtyřiadvacetiletý notorický násilník nejdříve napadl devatenáctiletého mladíka u fotbalového hřiště, potom před kulturním domem v Semicích. Napadený skončil pokaždé v nemocnici a agresora čeká soud.

V polovině června u fotbalového hřiště nejprve slovně, potom i fyzicky napadl čtyřiadvacetiletý agresor devatenáctiletému mladíku. Začal mu sprostě nadávat, po chvíli ho ale několikrát udeřil pěstí do obličeje. Napadený se chtěl dalšímu útoku vyhnout, a tak raději odjel na kole. To však natolik rozčílilo násilníka, že nasel do auta a mladíka dohnal. Opět došlo na nadávky i údery. Mladík utrpěl zranění, která si vyžádala ošetření v nemocnici.
Vše mělo ale dohru na začátku července, kdy se mladíci potkali před kulturním domem v Semicích. Agresor okamžitě slovně a pak fyzicky napadl poškozeného. Vyhrožoval mu, že pokud nestáhne předešlé oznámení o napadení, tak si to s ním ručně vyřídí. Nakonec ho opět zbil. Tentokrát si mladík ze setkání s násilníkem neodnesl jen podlitiny, ale i přeražený nos.
Případ řešili písečtí policisté, kteří zjistili, že násilník už byl za obdobné činy odsouzen. Včera vyšetřovatelka z oddělení obecné kriminality zahájila trestní stíhání násilníka pro trestné činy výtržnictví, ublížení na zdraví a vydírání.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace