Kdy a kam

 • Okolím Písku - pěší výlet

  neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

  Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

 • Literární odpoledne v Heydukově památníku

  neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

  Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Velocipedisté zakončí sezónu posledním huštěním

Velocipedistům ne vždy přálo počasí. Letos je předpověď na sobotu příznivější. , Autor: Lucie Váchová - Jižní Čechy Teď

Velocipedistům ne vždy přálo počasí. Letos je předpověď na sobotu příznivější.     Autor: Lucie Váchová - Jižní Čechy Teď

AKTUALIZOVÁNO - 19.10.2018 13:08

JISTEBNICE - Cyklistickou sezónu zakončí v sobotu 20. října Klub velocipedistů Královského města Jistebnice. Poslední huštění má svou tradici už od roku 1990 a do Jistebnice se na něj pravidelně sjíždí cyklisté ze širokého okolí. Převážná většina z nich na starých kolech a ve stylovém oblečení.

 

Letošní zakončení sezóny začne v 11 hodin registrací všech účastníků v kulturním domě v Jistebnici. Ve 13 hodin velocipedisté odstartují na první zastávku s občerstvením v penzionu Luďka Nováka v Alenině Lhotě. Další občerstvení na ně čeká v Hospůdce za pecí ve Veletíně. V 15 hodin přijedou do skanzenu ve Vysokém Chlumci a o dvě hodiny později budou zdobit perníčky v hospodě v Počepicích. Odtud je v osm hodin večer autobus i s kolama odveze zpátky do Jistebnice k závěrečnému dohuštění.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace