banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Písecká čtyřka

  pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

  Hudební kapela Josefa Nováka.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Vlastimil Klusoň: Hradišti by vyšší soutěž slušela

Hradiště je po podzimní části B třídy osmé a vedení týmu si před sezonou určitě představovalo lepší postavení. Na horní patra však fotbalisté z píseckého kopce ztrácejí minimum bodů a o lepší pozici se ještě mohou porvat. Hradišti na podzim chyběl klíčový útočník Libor Pichlík, a to se projevilo v tabulce vstřelených branek. Navíc v úvodu soutěže byl zraněnýi jeho zkušený bratr David a bez něj byla hradišťská defenziva podobná cedníku. Trenér Vlastimil Klusoň není příznivcem velkého nakupování a snaží se stavět tým na domácích odchovancích a postupně zabudovat do kádru áčka dorazové dorostence, kteří s Hradištěm hrají krajský přebor. Uplynulou část sezony zhodnotil a zároveň prozradil, jak bude vypadat zimní příprava trenér Hradiště Vlastimil Klusoň.

Jak zhodnotíte podzimní sezonu Hradiště?

Podzimní část sezony nemůžeme hodnotit nijak kladně. Už do přípravy se zapojoval malý počet hráčů a nastoupili jsme kompletní jen proti Semicům. Hráči měli dovolené, k tomu byla nějaká zranění, v průběhu přípravy nám odešli Moravec a Konig do Protivína, kde pravidelně nastupují v základní sestavě v krajském přeboru. Na celou podzimní část jsme dlouhodobě postrádali zraněné Pichlíka a Zemana, teprve koncem podzimní části se zapojil Matějka. A při menší trénovanosti jsme tyto hráče nedokázali úplně nahradit. Podzim nedopadl podle našich představ.

Po první části sezony vám patří osmé místo. Nečekal jste, že po loňské docela vydařené sezoně, budete okupovat vyšší příčky?

Po první části jsem počítal, že budeme hrát ve vyšších patrech, ale některá utkání jsme zbytečně ztráceli v úplném závěru, například s Královkou, Mirovicemi či v Kovářově. Tam to ale bylo o něčem jiném. A když se k tomu přičte střelecká nemohoucnost, jsme tam, kde jsme. Těžko se nahrazují hráči, kteří nyní hrají s přehledem krajský přebor. Nesmím zapomenout ani na Čítka, který se zapojoval velmi málo, ale když byl, hodně pomohl.

Celý rozhovor s trenérem Hradiště Vlastimilem Klusoněm najdete v aktuálním vydání Píseckých postřehů.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  to by tam nesmel byt predseda

  Vloženo 7.2.2019 16:23:00

  • Zuzanka 

   Reagovat

    

   anonymně je to frajerský coo příště se podepiš

   Vloženo 9.2.2019 19:31:57

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace