Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Z Las Vegas pro diplom za první místo do Nevězic

NEVĚZICE - Pětasedmdesátiletý Karel Kozubík z Nevězic je jediným organizátorem a propagátorem stolního tenisu v obcích Písecka na březích Orlické přehradní zdrže. V malé vesnici Nevězice pravidelně třikrát do roka pořádá v místní hospodě turnaje ve stolním tenise pro všechny, kdo si přijdou hru s nejmenším míčkem zkusit. Na dotaz řediteli turnaje, kolikátý turnaj pořádá, bez složitých výpočtů vyřkl úctyhodné číslo osmdesát. Často se v Nevězicích za zelenými stoly objeví i zkušení závodní hráči. Pravidelným účastníkem je Miroslav Vejda, hráč klubu SKST Týn nad Vltavou, který v tomto případě obléká dres nedaleké Dukly Laziště. Nedávno se vrátil z mistrovství světa veteránů v Las Vegas a po krátké tréninkové pauze a vítězném tažení v Nevězicích, kde mu kladl trochu odpor jenom heřmaňský František Brandýs, se vydá na půlroční tréninkový kemp do Kosova.

V Nevězicích se na třech stolech utkalo ve dvou skupinách čtrnáct hráčů, včetně jedné hráčky. Ve skupinách se hrálo každý s každým a poté první dva z každé skupiny o konečné umístění.
Za vítězným Miroslavem Vejdou a druhým Františkem Brandýsem (jediní dva závodní hráči), který ve finále podlehl 1:3, skončil třetí Tomáš Vejda.

Další pořadí:
4. Rudolf Jirásko
5. René Skála
6. Jan Pobříslo
7. Jiří Hák
8. Petr Pječ

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace