Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Trio SOČR ~ Píseň písní

  neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

  Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

 • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

  neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Žáci hokejových tříd písecké Masarykovy školy zakončili sezonu

PÍSEK - Do konce školního roku ještě pár týdnů zbývá, ale hokejová sezona ročníku 2017/2018 je definitivně u konce. Vedení Základní školy T. G. Masaryka v Písku, při které fungují hokejové třídy, spolu s vedením hokejového klubu IHC Písek uspořádaly v pátek 23. března rozlučkové hokejové dopoledne. Hokejky zkřížily týmy Modrých a Žlutých, do kterých hráče nominovali trenéři podle hokejové výkonnosti. Nejdříve vyjeli na ledovou plochu kluci z prvních až pátých tříd, kteří sehráli zápas na třikrát patnáct minut. Poté je vystřídali starší spolužáci z šestých až devátých tříd, ti se utkali v duelu také na třikrát patnáct minut. Góly za oba zápasy se sčítaly a na konci byl výsledek pro všechny překvapivý a těžko uvěřitelný. Modří - Žlutí = nerozhodně. A protože byla připravena cena pro celkového vítěze, musely o něm rozhodnout samostatné nájezdy. V těch prokázali více umu Žlutí a mohli tak převzít z rukou ředitele školy Jiřího Kothánka a místopředsedkyně výboru klubu IHC Písek Alice Kacbundové pohár pro vítěze.

Ve dnech 6. a 7. dubna proběhne zápis do prvních tříd ZŠ T. G. Masaryka. Rodiče zároveň mohou přihlásit své dítě i do hokejové třídy.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Trénérům i učitelům děkujeme☺

  Vloženo 23.3.2018 21:35:56

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace