Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Radimovický koňák

  Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

  35. ročník přespolního běhu.

 • Veletrh volnočasových aktivit

  Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

  Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Žena snila o nehodě muže, s kterým měla neshody. Policisté pro ni navrhli vazbu

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

PÍSEK - Policisté z Písku obvinili z vydírání jednačtyřicetiletou žen. Pro minulé neshody s pětapadesátiletým mužem mu vyhrožovala ublížením na zdraví a požadovala peníze. Také hrozila, že se mu něco stane. Své výhrůžky „vylepšila“ SMS zprávami, že se jí zdálo, že měl bouračku, byl v kómatu a to se stane do měsíce! Muž vzal hrozby vážně, již v minulosti mu totiž vyhrožovala smrtí. Kriminalisté ženu zadrželi a podali podnět k jejímu vzetí do vazby.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Ing. Bc. Milan Klima 

  Reagovat

   

  Zvlastni, jak pravo mam mestskou pusobnost me babicce vlastni dcera preje smrt pred soudem lze a vse je v poradku. Evidentne se Policie CR nemuze shodnout na vykladu tresniho prava v jednotlivych mestech.

  Vloženo 22.5.2019 17:39:00

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace