Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Zloděj peněz z hospicového automatu na krmení stále uniká. Poznáte ho na fotce?

 Autor: Hospic sv. Jana Neumanna

    Autor: Hospic sv. Jana Neumanna

AKTUALIZOVÁNO - 12.10.2018 14:25

JIŽNÍ ČECHY – Policie se obrátila na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po zloději, který vykradl a poničil automat na krmení v parku prachatického hospicu. Policisté získali jeho záběry z bezpečnostní kamery a ty nyní zveřejnili. Park využívají klienti hospicu, ale i veřejnost a zejména pro rodiny s dětmi je oblíbeným místem k procházce. A ryby v jezírku kvůli zloději nyní děti nemohou krmit.

 

Ke krádeži došlo v noci na neděli 16. září po půlnoci. „Pachatel se vloupal do automatu na krmivo pro ryby, umístěném v oploceném areálu. Pachatel následně z automatu odcizil drobné mince. Poškozením a krádeží tak poškozené organizaci způsobil škodu za bezmála 1 500 korun," řekla prachatická policejní mluvčí Martina Joklová. Podle záběrů z kamer zloděj přelezl ocelová vrata hospicu, která se na noc zavírají, a dostal se do parku.

Nyní policie už podruhé vyzývá svědky, aby se jí přihlásili a zveřejnila také fotografie z bezpečnostních kamer hospicu. „Pokud by někdo poznal muže na fotografii, oznamte tuto skutečnost prachatickým policistům na telefon 974 236 700 nebo prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme," dodala Martina Joklová.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace