banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Houbařská poradna s Pavlem Špinarem

    Úterý 24.9 17:00 - Soběslav - Rožmberský dům

  • Lidské tělo: pohybový aparát

    Úterý 24.9 18:00 - Tábor - knihovna pro dospělé

    Anatomie pohybu - přednáška

Zobrazit všechny události
 

Písek v sobotu ožije streetballem na náměstí

PÍSEK - Čtvrtý ročník Turnaje KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP se odehraje už v sobotu na Velkém náměstí v Písku. Novinkou je soutěž pro týmy firem z Písecka i odjinud. Turnaj začíná v sobotu 2. září v 10:30 hodin.

 

 Turnaj KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP má za sebou už tři úspěšné ročníky. Dějištěm čtvrtého ročníku KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP bude opět Velké náměstí v Písku. Tam budou postaveny tři profesionální kurty na streetball.

Turnaj začíná v sobotu 2. září v 10:30 hodin. Na zahájení nebude chybět starostka města Písek Eva Vanžuová. V téměř celodenní sportovní akci si zahrají kategorie dospělých, dětí do 11 let a nově také kategorie týmů z píseckých firem. Dětská a firemní část turnaje nejsou početně omezené, dospělí mohou přihlásit maximálně 16 týmů a ještě do pátku je možné se přihlašovat.

Termín pořádání na začátku září se velmi osvědčil, protože ve stejnou dobu v Palackého sadech v Písku probíhají již tradiční pivní slavnosti, a tak je mnoho možností oslavovat předvedené výkony hráčů a chladit hlasivky fanoušků. Zajištěné bude také občerstvení přímo pro účastníky i fandící na místě hry.

Tříčlenné týmy s maximálně jedním náhradníkem v kategorii dospělých nebo mládeže do 11 let se mohou do turnaje přihlašovat ještě nyní. Informace najdete na webu www.koci.eu. Je tam přihlašovací formulář do turnaje. U Milana Matějky se lzepřihlásit na telefonu 731 439 613 či na e-mailu streetball@koci.eu. Do přihlášky uvádějte název týmu, jména hráčů, kategorii a kontakt na kapitána. 

Startovné činí 100 Kč pro tým dospělých, v kategorii mládeže do 11 let je to 10 Kč na osobu. Výtěžek z turnaje podpoří basketbalovou mládež v Písku.

Pořadatelé: Sršni - basketbalový klub Písek, KOČÍ a.s. a ALGORIT CZECH, s. r. o.

Partneři turnaje: ZIP Inzert s.r.o., Club Bar New York, Tiskárna Miraprint a další.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace