banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Noční prohlídka města Vimperk

    středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

    Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

  • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

    středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Plánované odstávky elektřiny. Kdy a kde?

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další informace o plánovaných odstávkách elektřiny. Kde nepůjde proud ve čtvrtek 2. října?

 

Na Písecku postihne bezproudí od 8 do 16 hodin Křenovice. Od 7.30 do 16. 30 zůstanou vypnuté Nevězice a Pažoutova ulice v Písku.

Na Táborsku musí s výpadkem elektřiny počítat lokalita Světce - Samota Krejča - samoty směr Horní Radouň č.p. 71, 73 a 85. Od 9 do 11 hodin nepůjde proud v Březině - část obce od obce Budislav po č.p. 20, resp. č.p. 43 a samota směr Deštná č.p. 85. Od 8 do 16 hodin čeká odstávka Zárybničnou Lhotu – U Lesa, Jihlavská ulice. Od 8 do 15 hodin zavládne bezproudí v Jižné.

Na Jindřichohradecku budou bez elektřiny Lipolec a Hostkovice - celé obce včetně samot a lokality Tomáškův mlýn (Hostkovice č.p. 31).

Na Strakonicku nepůjde proud od 8 do 14 hodin v Blatné – Sádlov a Vrbenská ulice. Od 8 do 11 hodin ulice Stožická ve Vodňanech. Od 7.30 do 16.30 se odstávka plánuje v těchto lokalitách: celá obec Žár, celá obec Nespice včetně přilehlých samot, celá osada Nespice - Podvítovčí, celá obec Miřetice včetně areálu ZD a firmy JAS, celá osada Ptákova Lhota, celá obec Přečín včetně části ZD směr Přečínské Chalupy a lokality bávalého rekreačního střediska směr Chvalšovice, Chvalšovice část obce V chalupách včetně podnikatelských odběrů v této části obce, Chvalšovice - samoty u Přečínského potoka čp.22 a 35, celá obec Vlkonice včetně podnikatelských odběrů, část obce Vacov - centrální část od náměstí směr Přečín, dále od prodejny COOP směr M¦, ZŠ MŠ, směr Miřetice, směr Vlkonice, odběratelská trafostanice Vrbice-Dřevoprofil (č. 700120) - Haydn Energie s.r.o., celá obec Vrbice včetně podnikatelských odběrů, celá osada Přečínské Chalupy včetně podnikatelských odběrů v této části. Bližší upřesnění bude provedeno pomocí plakátů.

Na Prachaticku od 8 do 10 hodin zůstane vypnutá Hájná Hora a Husova ulice ve Vimperku. Tam bude bez proudu od 10 do 13 hodin ulice Špidrova, Pod Homolkou, Družstevní a od 13 do 15 hodin i ulice Svornosti a Špidrova. Bližší upřesnění bude provedeno pomocí plakátů. Od 7 do 17 hodin se bez elektřiny musí obejít celá obec Nový Svět včetně areálu ZD a přilehlých samot, celá osada Černá Lada. Všichni odběratelé v uvedených lokalitách.

Na Českokrumlovsku se odstávka plánuje od 7.15 do 11.30 v Chlumečku a Stupné.

Na Českobudějovicku zůstane vypnutá od 9 do 15 hodin Heřmaň. Od 16 do 18.30 budou bez proudu českobudějovické ulice U Rybníka 3 - 17 a 2 - 6, Na Vyhlídce 4 - 28 (sudá čísla).

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace