Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Písecká čtyřka

  pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

  Hudební kapela Josefa Nováka.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

PŘIDÁNY NOVÉ FOTKY. Ples města Milevska zpestřila barmanská show a siloví akrobati

AKTUALIZOVÁNO - 11.2.2019 10:34

MILEVSKO - Od pátečního večera do prvních hodin soboty se návštěvníci dobře bavili na reprezentačním plese města Milevska. S myšlenkou, aby taky Milevsko mělo svůj městský ples s velkým orchestrem, přišel krátce po nástupu do funkce tehdy nový starosta Ivan Radosta. Premiérový ples města se odehrál v roce 2016 a hned první ročník měl natolik příznivou odezvu, že se zrodila nová tradice. Říká se, že televizní soutěž Star Dance učinila tanec znovu populární a dodala společenským akcím noblesu a lesk. I Milevsko tančí a na nynějším plese města si plný sál užíval taneční kroky na hudbu výborného budějovického orchestru Variant. Světové i tuzemské hity zněly v živém provedení s dechovou sekcí a s mladým zpěvákem, který bral dech, jak bravurně přezpíval nejznámější písničky Karla Gotta.

 

Kromě tance čekal na návštěvníky další pestrý program - hned tři předtančení v podání manželů Bolkových a tanečníků z kroužku Jaroslava Bolka a tanečních skupin NRG Crew a EFK, taky barmanská show Tomáše Paličky z Prahy, ověnčeného mezinárodními cenami včetně titulu vicemistra Evropy. Snímky ještě později připojíme. Nechyběl bohatý raut v režii restaurace V Klubu. 

Teď nabízíme fotorepo z vystoupení silových akrobatů Five Fellas z Písku, kteří jsou nyní v plesové sezoně doslova na roztrhání. První obdivné výkřiky zaznívají, sotva si po nástupu na parket sundají trička a odhalí svá vypracovaná těla. A pak už nadšený potlesk patří každé figuře, kterou na sále předvedou. 

Po vystoupení píseckých siláků bylo na programu ještě půlnoční losování hlavních cen tomboly - a pak už jen vír tance až do druhé ranní. 

Další sérii fotografií pořídily objektivem Martina Kortanová a Mirka Bardová z domu kultury, děkujeme. 

Diskuse k článku - 29 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky |  1 2 3 Starší příspěvky »
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Je super, že se něco děje. Ale v Sepekove zážitkový ples s rautem za 650 lístek a ples města za 250. Kolik na to doplácí obcane?

  Vloženo 9.2.2019 10:48:43

 • Libuše Kolářová, Jihočeské týdeníky a JcTed 

  Reagovat

   

  Podle pravidel diskuse se mažou příspěvky, které nejsou k tématu článku.

  Vloženo 9.2.2019 10:18:56

 • smart živé město 

  Reagovat

   

  Přispěvěk byl skryt administrátorem, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků!

  Vloženo 9.2.2019 10:17:43

« Novější příspěvky |  1 2 3 Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace