Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Trio SOČR ~ Píseň písní

  neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

  Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

 • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

  neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Po roce se v Písku hraje atraktivní plážová házená

PÍSEK - Čtvrtý ročník Jihočeského poháru v plážové házené, který se hraje celý víkend ve sportovním areálu Městských služeb Písek, má i letos mezinárodní účast. Mezi deseti ženskými a pěti mužskými týmy usilují o úspěch i házenkáři z Německa. V ženských družstvech nastupuje mnoho interligových házenkářek z pražské Slavie, Mostu a Písku, mezi kterými je možné vidět i reprezentantky, které se kvalifikovaly na mistrovství Evropy ve Švédsku. Prim v tomto smyslu hraje družstvo Rozlučka, které je pojmenováno podle akce, kterou zorganizovala reprezentační brankářka Barbora Raníková. Ta se v těchto dnech loučí se svobodou, protože za pár dnů vstoupí do stavu manželského.

Jak vše nakonec dopadlo si přečtete ve středečních Píseckých postřezích.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • nick 

  Reagovat

   

  Super akce a moc pěkný fotky!!!

  Vloženo 12.6.2016 16:07:29

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace