Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Den s Lesy ČR

    neděle 15.9 13:00 až 16:00 - Helfenburk, začátek na parkovišti

    Soutěže pro děti, dovednostní soutěže, opékání špekáčků.

  • O pejskovi a kočičce - činoherní pohádka

    neděle 15.9 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 

Počasí stále trápí řidiče. Včera se řidička Mazdy čelně střetla s kamionem, dnes ráno ve stejném úseku skončil Citroen na střeše

U Blažejovic skončil Citroen na střeše.  , Autor: PČR

U Blažejovic skončil Citroen na střeše.     Autor: PČR

JIŽNÍ ČECHY - Pokles teplot a sněžení, nadělalo pořádné starosti pracovníkům údržby silnic, ale hlavně řidičům. V kraji se objevily desítky nehod. Hlavně ve vyšších polohách. Naštěstí se všechny obešly bez obětí na životech.

Včera, tedy v úterý 16. ledna, před půl sedmou ráno vyjížděli dopravní policisté k dopravní nehodě, ke které došlo na silnicei II/141, Blažejovice – Volary, v katastru obce Zbytiny. Nehodu pravděpodobně zavinila řidička osobního vozidla Mazda, která nepřizpůsobila rychlost jízdy povaze a stavu zasněžené komunikace, dostala smyk a přejela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím nákladním vozidlem Volvo. Nehoda si naštěstí nevyžádala žádné zranění. Dechová zkouška u obou řidičů vyloučila alkohol, hmotná škoda na Mazdě je odhadem 150 000 korun a na kamionu zhruba 100 000 korun.

Dnes, vyjeli dopravní policisté o půl šesté ráno k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II/141, v katastru obce Volary, opět v úseku Blažejovice – Volary. Ze zavinění dopravní nehody je podezřelý řidič osobního vozidla Citroen, který jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a především povaze a stavu kluzké vozovky. S vozidlem vyjel vpravo mimo komunikaci, kde se převrátil na střechu. Řidič byl z místa převezen zdravotnickou záchrannou službou na ošetření do nemocnice s přesně nezjištěným zraněním. I tentokrát nebyl u řidiče zjištěn alkohol, hmotná škoda na vozidle Citroen je odhadem 30 000 korun.  

Policisté žádají všechny řidiče aby při jízdě dbali zvýšené opatrnosti. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace