Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Pod hlubockým zámkem se radovali hosté ze Strakonic

 Autor: Jan Škrle

    Autor: Jan Škrle

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU – Dvě domácí porážky v řadě jsou zapomenuty. Strakoničtí hokejisté si dokázali ztracených šest bodů vzít zpět v následujících venkovních duelech. Po vítězství v předposlední Soběslavi uspěli i v neděli 7. prosince na ledě Kuki arény v Hluboké nad Vltavou. Jihočeské Winter Classic pod širým nebem vyhráli 3:1 (0:0, 1:1, 2:0), přičemž o svém triumfu rozhodli až v poslední desetiminutovce.

HC Hluboká nad Vltavou Knights – HC Strakonice 1:3 (0:0, 1:1, 0:2).

Branky: 31. Oulík (Šimek, Bělohlav) – 36. D. Papež (Major, Bláha), 52. a 60. Růžička. Rozhodčí: Macák – Lang, Schlixbier. Vyloučení: 11:8. Vyloučení: 0:1. V oslabení: 0:1. Přihlíželo 140 diváků.

Sestava Hluboké nad Vltavou: Dašek – Bělohlav, Král, Heřmánek, Formánek, Žlůva, Moudrý, Miler, Šimek, Černý, Troup, Oulík, Fuka, Daněk, Mavrenz.

Sestava Strakonic: Myslivec – Hřebíček, M. Hrubý, Kovář, D. Papež, Gross, Kloud, Topinka – Ondrejec, Růžička, Bláha – Čadek, Major, Binder – Křenek, Andrle, Kurečka – L. Hrubý, Kepl.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace