banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Geraldine Aron - Můj báječný rozvod

    Úterý 15.10 19:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Divadelní komedie.

  • Život na jihočeském venkově v 19. století

    Úterý 15.10 17:00 - Strakonice, sál knihovny

    Přednáška s Jankem Koubou.

Zobrazit všechny události
 

Podivná opilecká zábava skončila těžkým zraněním. Okolnosti teď zkoumá policie

ČESKÝ KRUMLOV - Vážnou dopravní nehodu z nedělního rána vyšetřují českokrumlovští kriminalisté z oddělení obecné kriminality, ve spolupráci se svými kolegy z dopravního inspektorátu.

 

V neděli 8. září, kolem půl čtvrté ráno, se parta lidí vydala v automobilu Peugeot 207, který řídil 19 letý mladík, po místní komunikaci, podél železniční trati mezi obcemi Plešovice a Třísov. Zarážející však je, že uvnitř vozu cestovalo 10 lidí a aby toho nebylo málo, tak na přední kapotě se ještě držel další jedenadvacetiletý mladík. Celkem tedy 11 pasažérů. Při jízdě však řidič prudce přibrzdil a mladík z přední kapoty spadl před vozidlo, které jej následně přejelo. Při nehodě utrpěl těžké poranění se kterým byl transportován do nemocnice.

Při vyšetřování této nehody se řidič podrobil testu na zjištění alkoholu v dechu přístrojem Dräger a ejhle. Přístroj ukázal více jak 0,9 promile. Vzhledem k delšímu časovému odstupu od nehody k provedení orientační dechové zkoušky policisté řidiče vyzvali k odběru biologického materiálu k přesnému určení množství návykové látky. Tomu muž vyhověl.

Po zpracování prvotních a neodkladných a neopakovatelných úkonů byl případ předán kriminalistům, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu Ublížení na zdraví z nedbalosti.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace