Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Sociální sítě

    Úterý 12.11 9:00 - Milevsko, KD

    Přednáška.

  • Zdravotní pojišťovna MV ČR

    Úterý 12.11 13:00 až 16:00 - Milevsko, KD

    Mobilní pracoviště.

Zobrazit všechny události
 

Pohádkové léto u zámku Červená Lhota pokračuje

 Autor: Eva Výborná

    Autor: Eva Výborná

ČERVENÁ LHOTA – Pohádkové léto u zámku Červená Lhota pokračuje další pohádkou. Sehraje ji Divadlo Kejklíř a bude to pohádka Tři zlaté vlasy děda Vševěda. Možnost zhlédnout je ve třech různých termínech. První provedení pohádky bude ve středu 10. července, další představení divadlo nabídne o víkendu v sobotu 13. a v neděli 14. července. Hraje se vždy od 15 hodin, a to naproti zámku ve statku se světlezelenou fasádou. Vstupné se platí ve formě příspěvku na divadlo. Nejvýhodnější je pro rodinu (2 plus 3) za 300 korun.

Romantický zámek Červená Lhota vybudovaný na skalním útesu je možné navštívit o prázdninách denně kromě pondělí od půl desáté do 17 hodin. A po prohlídkách komnat a malebného nádvoří lze obdivovat zámek i vně.

V současné době po vybagrování nánosů na dně se pomalu napouští rybník kolem zámku. Nelze sice teď jezdit po hladině rybníka v lodičce, ale naopak je možné obdivovat nezvyklé pohledy na zámek.

Nyní více vystupuje po popředí, jak je umístěný na skále. Zajímavá je také procházka kolem rybníku po vybudované stezce. Celou vodní nádrž je možné pohodlně obejít. Ovšem cesta není vhodná pro vozíčkáře.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace