Kdy a kam

  • Enjoy aour pho!

    Čtvrtek 21.2 19:00 - Vodňany, Muzeum a galerie

    Přednáška s ukázkou fotografií z cest po Vietnamu.

  • Klíčové události 20. století

    Čtvrtek 21.2 19:00 - Vodňany, Muzeum a galerie

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pohár zůstal v okresním městě, finále rozhodly až penalty

 Autor: Jan Petráš

    Autor: Jan Petráš

STRAKONICE - Další ročník seriálu turnajů v sálové kopané O pohár OFS Strakonice odstartoval. Jako první se na hrací ploše strakonické STARZ haly představili fotbalisté, kteří spadají do kategorie mladší přípravky. Na sobotu 9. února bylo přihlášeno deset družstev, jenže Osek bez omluvy nedorazil. Průběh to však nikterak nenarušilo, neboť FK Junior Strakonice vyslal do boje třetí tým, který tak zacelil vzniklou mezeru. A právě benjamínci z okresního města si počínali nejlépe. Jejich áčko ovládlo suverénně, navíc bez inkasované branky, základní skupinu a také ve finále dvakrát vedlo nad Volenicemi. Ty sice dokázaly v závěrečných vteřinách srovnat, ale penaltová loterie vyšla lépe „domácím“.

Konečné pořadí

1. Junior Strakonice A, 2. Volenice, 3. Štěkeň, 4. Blatná, 5. Junior Strakonice B, 6. Junior Strakonice C, 7. Katovice, 8. Vodňany, 9. Volyně 10. Lnáře.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace