Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Policie pátrá po muži kvůli podvodům, vyhýbá se trestnímu řízení

JIŽNÍ ČECHY – Kriminalisté vyhlásili 20. července pátrání po muži, který je důležitý pro objasnění případů podvodních jednání prošetřovaných nejen na Písecku, ale také policisty ve Strakonicích, Táboře i Benešově a Litoměřicích. Muž nemá stálé bydliště a vyhýbá se trestnímu řízení.

Jde o případy, na které Policie ČR upozorňuje širokou veřejnost. Podvodná jednání se týkají zapůjčování a následného neoprávněného prodávání lešení s příslušenstvím i další techniky. První z případů podvodů a zpronevěry jsou z prosince 2017 a pokračují až do června letošního roku.

Podstata je vždy stejná – dojde k zapůjčení stavebních potřeb a složení kauce, vrácení se však majitelé i přes urgence nedočkali. Trubková lešení a další věci jsou obratem prodávána dalším osobám. Škoda se již vyšplhala ke stovkám tisíc korun.

V případě jakýchkoliv infomrací k hledanému se obraťte se na písecké kriminalisty na lince 974 235 440 nebo využijte linku 158. Poznatky můžete předat také na jakékoliv policejní služebně.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace