Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country bál s kapelou Malečtí Sobolci

    sobota 20.4 19:00 - Chvalšovice, hostinec U Cháti

  • Velikonoční Labyrint

    sobota 20.4 20:00 - Čestice, Lidový dům

Zobrazit všechny události
 

Policie začala vyšetřovat zranění rozhodčího v Táboře. Žádá diváky o svědectví

TÁBOR - Táborští kriminalisté žádají o pomoc návštěvníky druholigového hokejového utkání mezi Táborem a Jabloncem nad Nisou, které bylo v sobotu 9. ledna předčasně ukončeno zraněním hlavního rozhodčího. Potřebují fotografie a videozáznamy, které zachytily zranění rozhodčího či situaci, která zranění předcházela.

 

Policisté zahájili na základě informací, které se k tomuto incidentu objevily v médiích, prověřování zranění hlavního rozhodčího Patrika Vokřála. Případ kriminalisté prošetřují pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví.

Kdo má k dispozici, například z mobilního telefonu, nebo kamery, záznam zranění rozhodčího, ať kontaktuje policisty na lince 158. Kriminalisté mají k dispozici záběry, kdy již rozhodčí leží na ledové ploše, ale potřebují záznamy všeho, co jeho pádu předcházelo. Důležité je také svědectví každého, kdo viděl podrobnosti zranění.

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace