Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Policie začala vyšetřovat zranění rozhodčího v Táboře. Žádá diváky o svědectví

TÁBOR - Táborští kriminalisté žádají o pomoc návštěvníky druholigového hokejového utkání mezi Táborem a Jabloncem nad Nisou, které bylo v sobotu 9. ledna předčasně ukončeno zraněním hlavního rozhodčího. Potřebují fotografie a videozáznamy, které zachytily zranění rozhodčího či situaci, která zranění předcházela.

 

Policisté zahájili na základě informací, které se k tomuto incidentu objevily v médiích, prověřování zranění hlavního rozhodčího Patrika Vokřála. Případ kriminalisté prošetřují pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví.

Kdo má k dispozici, například z mobilního telefonu, nebo kamery, záznam zranění rozhodčího, ať kontaktuje policisty na lince 158. Kriminalisté mají k dispozici záběry, kdy již rozhodčí leží na ledové ploše, ale potřebují záznamy všeho, co jeho pádu předcházelo. Důležité je také svědectví každého, kdo viděl podrobnosti zranění.

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace