Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Country tancování

  středa 20.11 10:00 - Písek, KD

 • Géniové světové hudby v klavírních proměnách

  středa 20.11 19:00 - Písek, Trojice

  Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře.

Zobrazit všechny události
 

Policie žádá o pomoc. Nález mrtvého muže u železniční trati

CHÝNOV - Policie žádá veřejnost o pomoc a spolupráci při šetření nálezu mrtvého muže. Jeho tělo bylo objeveno krátce včera po půl deváté hodině ranní pod náspem železniční trati mezi obcemi Chýnov a Kladruby na Táborsku, a to na 56. km tratě, tedy přibližně 750 metrů od východního okraje obce Chýnov.

 

Muž u sebe neměl žádné osobní doklady. Ani doposud provedeným šetřením se nepodařilo ustanovit jeho totožnost. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva.

Jedná se o muže ve věku přibližně šedesáti let, světlé pleti, hubené, 175 cm vysoké postavy. Má modré oči, výrazné, tmavé, husté obočí. Proplešatělé, krátké, prošedivělé vlasy a prošedivělé vousy (jednodenní strniště). Oblečen byl do zeleného (khaki) trička s límečkem a s dlouhými rukávy, černých plátěných kalhot a černých vyšších pracovních bot.

Policisté žádají každého, kdo by měl jakékoliv informace, které by přispěly k objasnění této události, k určení totožnosti uvedeného muže, jeho výskytu na Táborsku, Chýnovsku či jinde, a to zejména v nočních hodinách z 5. na 6. června, aby je sdělil táborským kriminalistům na jejich služebně v budově územního odboru Policie ČR Tábor na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře, telefonní lince 974 238 111, případně lince 158. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • honziiik 

  Reagovat

   

  Co sem dát fotku?

  Vloženo 7.6.2019 13:40:30

  • Vanous 

   Reagovat

    

   Když ten mrtvý si asi nestihl udělat selfie.

   Vloženo 7.6.2019 18:46:50

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace