Kdy a kam

 • Zastavení v čase

  středa 20.2 16:30 - Strakonice, Šmidingerova knihovna, Pobočka za parkem

  Krátké setkání, ztišení, verše Edgar Allan Poe, poetická próza John Steinbeck.

 • Pjér la Šéz a Jindřich Jašík

  středa 20.2 18:00 - Písek, Divadlo pod čarou

  Beseda na téma: nemoc vs. duševní moc.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Porota vybrala deset finalistek soutěže Miss Sezimovo Ústí. Hlasujte o Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Je vybráno.

Je vybráno.

SEZIMOVO ÚSTÍ - Patnáct dívek předstoupilo v sobotu 9. února v sezimovoústeckém kulturním domě Spektrum před porotu castingu, kde se vybíralo deset finalistek soutěže o titul Miss Sezimovo Ústí 2019. Finále se uskuteční 30. března a v porotě zasedne i mistr světa v akrobatickém létání Martin Šonka nebo vicemiss soutěže Miss Face z roku 2016, modelka Zuzana Straková. V castingové porotě nechyběly všechny tři vítězky předchozích ročníků - Kamila Kučerová, Barbora Vodehnalová a Daniela Dušková. Soutěž Miss Sezimovo Ústí měla premiéru v roce 2013 a koná se ve dvouletých intervalech.

Letos organizátoři museli rozlousknout neobvyklý oříšek. Do soutěže se hlásil také mladík, který přihlášku zdůvodnil tím, že se cítí být ženou. "Nebyli jsme si jistí, nakolik vážně to myslí, ale zatím podle sdělení nezačal podstupovat žádné kroky ke změně pohlaví a pro nás je podstatný občanský průkaz. V soutěžních pravidlech máme, že se hlásit mohou příslušnice ženského pohlaví, které nejpozději v den castingu završí 16 let," vysvětlila ředitelka Městského střediska kultury a sportu Romana Krůčková, proč musel být chlapec odmítnut.

Do finále porota vybrala deset dívek, které si hned vylosovaly svá startovní čísla. Finalistky nyní čeká práce s vizážistkou, taneční mistrovou při nácviku chůze, také lekce etikety a vystupování. Nejde o málo - soutěží se o titul Miss, první a druhé vicemiss Sezimovo Ústí, na webu a facebooku soutěže se bude hlasovat o Miss Sympatie a na portálu JcTEĎ v sekci Ankety o titulu Miss Jižní Čechy TEĎ. Ve hře je zájezd k moři a spousta dalších zajímavých cen.

Které dívce dáte vy svůj hlas? Koukněte do sekce ANKETY a hlasujte.

Diskuse k článku - 36 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2 3 4  | Starší příspěvky »
 • Míka 

  Reagovat

   

  To si děláte srandu? jediná která ujde je sedmička osmička je miss kůň a desítka je úplně mimo to tady opravdu nejsou hezčí??

  Vloženo 17.2.2019 20:25:43

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Dobrý den, můžete sem napsat jakým koeficientem budete počítat hlasy pro tyto dívky a pro další které byly vybrány na druhém castingu když tady je o týden náskok? Nebylo by spravedlivé je jen tak přidat bez hlasů a tím jim znevýhodnit možnost získání tady toho titulu. Děkuji.

  Vloženo 17.2.2019 13:07:24

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Proč se pořád hlasuje jen o deseti když porota včera přidala další dívky???

  Vloženo 17.2.2019 13:04:38

 • misák 

  Reagovat

   

  nestraší tyto megastar na stránce č.1 tohoto portálu už nějak dlouho na úkor smysluplnějších zpráv a událostí?

  Vloženo 16.2.2019 12:33:56

 • pohodová ženská 

  Reagovat

   

  Jsou fajn,chtěla bych takto vypadat bez líčení.Přeji všem děvčatům,ať si to hlavně užijí a získají novou zkušenost.Držím palečky.

  Vloženo 14.2.2019 07:10:28

« Novější příspěvky 1 2 3 4  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace