Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Postupové oslavy na táborské kuželně. Loko Tábor se vrací do první ligy po deseti letech!

Kuželkáři KK Loko Tábor vybojovali po deseti letech návrat do první ligy. Horní řada zleva Karel Smažík, Petr Chval, Borek Jelínek a David Kášek. Dolní řada zleva Jaroslav Mihál, Ladislav Takáč a Petr Bystřický. , Autor: Josef Janda

Kuželkáři KK Loko Tábor vybojovali po deseti letech návrat do první ligy. Horní řada zleva Karel Smažík, Petr Chval, Borek Jelínek a David Kášek. Dolní řada zleva Jaroslav Mihál, Ladislav Takáč a Petr Bystřický.     Autor: Josef Janda

TÁBOR - Druholigoví kuželkáři oddílu KK Lokomotiva Tábor vybojovali postup do první ligy již v předposledním kole, a tak se poslední souboj sezony v sobotu odpoledne proti Bohušovicím nesl v postupovém duchu. Domácí již měli plnou hlavu oslav, přesto dovolili soupeři jediný bod. Táborští kuželkáři smetli hosty 7:1 a oslavy mohly začít. Celkový výkon 3 359 sražených kuželek byl sice na domácí kuželně v uplynulé sezoně nejslabší, nicméně na udržení celosezonní domácí neporazitelnosti stačil.

 

Kulaté razítko za úspěšnou sezonou udělal Petr Chval, který posledním hodem srazil kuželku znamenající osobní výkon 600 poražených kuželek.

KK Lokomotiva Tábor – SKK Bohušovice 7:1 (3359:3231)

Jednotlivé výsledky: Jelínek – Drábek 563:546, Kášek – Klíma 548:517, Smažík – Šourek 517:537, Mihál – Dařílek 558:519, Takáč – Semerád 573:561, Chval – Svoboda 600:551.

Po vítězství se táborská kuželna zahalila do slavnostní atmosféry, kde si již prvoligoví kuželkáři dopřáli chutný raut, nespočet přípitků a postupové doutníčky. Nad sklenkou pěnivého moku se rozproudily i diskuze o nových dresech či příštím vedení mužstva, nejvíc se ale kuželkáři asi těší na své nové prvoligové dráhy, na kterých by měli trénovat na novou prvoligovou sezonu již počátkem léta. V září se už v Táboře bude hrát znovu po deseti letech první liga.

Ve středečním Týdeníku Táborsko přineseme ohlasy vedoucího mužstva Petra Bystřickéhošestistovkáře Petra Chvala. Řeč bude jak o postupu do první ligy, tak o posledním utkání sezony.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace