banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Povinná výhra na závěr, Bernartice slaví historický úspěch

BERNARTICE – Tříbodová tečka za nezapomenutelnou sezonou. Fotbalisté Bernartic přivítali v posledním kole historicky nejúspěšnější sezony místního fotbalu nováčka soutěže z Větrov, který už byl naopak smířen se svým sestupovým osudem. Fotbalisté z Táborska se po roční anabázi v I. A třídě vracejí do nejnižší krajské soutěže, takže jeli do Bernartic v podstatě jen na výlet. Obrovský favorit nakonec svůj úkol zvládl a zvítězil 3:1, byť měl po přestávce i nečekané problémy: TJ Sokol Bernartice – SK KAVAS Větrovy 3:1 (2:0). Branky: 28. a 86. Kloboučník, 7. V. Homola – 57. Geleta. Rozhodčí: Kroutl – Eibl, Krauskopf. ŽK: 0–1 (Trantýr). Přihlíželo 100 diváků.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Zápas zhodnotí trenér Petr Vašíček a kapitán Tomáš Fučík, který se vyjádří také k možnosti postupu do krajského přeboru. Kvalitu této soutěže zná, v minulosti už v ní působil. Měly by podle něho Bernartice ve vyšší soutěži důstojnou roli? Čtěte Milevské noviny.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace