banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Radimovický koňák

  Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

  35. ročník přespolního běhu.

 • Veletrh volnočasových aktivit

  Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

  Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

U Nemětic zahynul řidič a žena ze zadního sedadla

AKTUALIZOVÁNO - 1.5.2018 21:49

STRAKONICKO - V pondělí 30. dubna krátce po 15. hodině došlo na silnici I/44 mezi Strakonicemi a Volyní u Nemětic k tragické nehodě. Při střetu nákladního auta, převážejícího stavební stroj, se Škodou Superb nepřežili nehodu v osobním autě dva lidé, řidič a žena ze zadního sedadla. Další žena byla letecky transportována do nemocnice.

 

Na místě zemřel řidič (1963) a žena (1941) ze Škody Superb. Zasahující hasiči pomohli s transportem zraněné do vrtulníku. Dále havarovaný Superb zajistili protipožárním opatřením a zkontrolovali únik provozních kapalin. Byl zjištěn únik přibližně 700 litrů nafty z nákladního auta. Hasiči na likvidaci použili sorbent.

Po ukončení šetření policistů ze zničeného auta vyprostili tělo řidiče. K nehodě se poté dostavil vůz odtahové služby, strakonická jednotka asistovala při naložení Superbu. Okolo 19. hodiny zásah ukončila závěrečným úklidem vozovky. Policisté silnici v místě nehody uzavřeli a stanovili objízdnou trasu.

Přesnými příčinami a okolnostmi tragické dopravní nehody se zabývají strakoničtí kriminalisté.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Petr 

  Reagovat

   

  V Pátek?

  Vloženo 1.5.2018 09:42:09

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace