banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Transsibiřská a Transmongolská magistrála

    Úterý 20.8 20:30 - Stánek - Žižkovo náměstí, Tábor

    Cestopis.

  • Loutka - Dvorní divadlo

    Úterý 20.8 18:30 - Jezírko v parku za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí

    Divadelní komedie pod širým nebem.

Zobrazit všechny události
 

Betlémské světlo se roznáší do našich domovů

JIŽNÍ ČECHY - Betlémské světlo dorazilo z Vídně do Brna minulou sobotu 14. prosince v 18.37 hodin vlakem EC 74 Franz Schubert na brněnské Hlavní nádraží. Dnes se rozváží po celé republice, většinou ho převážejí skauti.

 

Rozvoz Betlémského světla probíhá dnes, v sobotu 21. prosince, většinou vlaky. Do Tábora ho například přivezli skauti už ve 12,57 hodin.
V jižních Čechách jsou stanoviště v Opařanech, Černé v Pošumaví, Stráži nad Nežárkou, Vydří, Cehnici, Volyni, Slavonicích, Veselí nad Lužnicí, Nové Včelnici, Horní Stropnici, Českém Krumlově, Deštné u Jindřichova Hradce, Strakonicích, Malenicích, Doňově, Želči, Košicích, Prachaticích, Želeči u Tábora nebo Budislavi.

Kdo si ještě nestihl připálit, tak má možnost tak učinit na městských a obecních úřadech. Navíc na webových stránkách www.betlemskesvetlo.cz lze najít místa, ale hlavně ty, kteří Betlémské světlo nabízejí. Na stránkách nechybějí ani kontaktní telefony.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace