Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

  pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

  Komická opera.

 • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

  pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

  Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Blížící se volby nabízejí možnost přivýdělku. V Českých Budějovicích začínají hledat zájemce o práci ve volebních komisích

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Volit do Poslanecké sněmovny se bude v devadesáti českobudějovických volebních okrscích. Do volebních komisí vysílají své zástupce politické strany, hnutí a koalice. Volná místa obsadí brigádníky.

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se uskuteční ve dnech 20. a 21. října 2017.  „Jako první do nich své zástupce posílá politická strana či hnutí nebo koalice, jejíž kandidátní listina bude zaregistrována krajským úřadem. Ostatní volná místa obsazují členové z řad brigádníků," vysvětluje vedoucí správního odboru Jan Kostík. Lidé se tak už nyní mohou hlásit do volebních komisí. Práce je totiž honorovaná. Tuto možnost přivýdělku vítají většinou studenti i senioři. Zájemci se mohou hlásit už na telefonních číslech 386 805 020 a 386 805 024,“ upřesňuje Jan Kostík.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • hanus 

  Reagovat

   

  Je zoufalé se domnívat, že volbami se něco změní. Nezmění. Volby po osmačtyřicátém roce jsou o ničem. Před listopadem, volba jedné strany a jejich přisluhovačů. Po listopadu lze sice volit více stran, ale opět jen s komunisty s jejich pohrobky a přisluhovači. Hlavní slovo v Česku má levice, jak mezi voliči tak kandidáty politických stran. Tudíž ostatní, i kdyby se rozkrájeli, nemají šanci. Maucta.

  Vloženo 24.7.2017 13:18:46

  • Volf Gang 

   Reagovat

    

   Platí to staré známé. Kdyby byla možnost volbami něco změnit, tak už by byly dávno zakázané. Voni se ve vysokých politických patrech kucí stranický po volbách, ať už dopadnou jakkoli, vždycky nějak domluví, aby měli stále to svý jistý.

   Vloženo 25.7.2017 18:54:44

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace