Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Včely bzučí mezi a a gis

    Čtvrtek 17.10 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

    Přednáška.

  • Tvůrčí dílna: Korálkové podložky

    Čtvrtek 17.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

Zobrazit všechny události
 

Bohemia Balet - již tento čtvrtek

JIŽNÍ ČECHY - Klasický balet až po moderní tanec. To je repertoár, se kterým přijíždí do Písku Soubor Taneční konzervatoře hl. m. Prahy Bohemia Balet, pod vedením uměleckého ředitele, dlouholetého sólisty baletu Národního divadla, Jaroslava Slavického. Nejen pro milovníky tance se poprvé představí již tento čtvrtek v Divadle Fráni Šrámka.

Bohemia Balet je zván na festivaly a taneční přehlídky po celém světě, proto je velkým překvapením, že se soubor rozhodl přijet i do Písku. Nenechte si ujít toto strhující taneční představení - různorodý program od klasického baletu na hudbu S. Prokofjeva, L. Janáčka, přes moderní tanec až po strhující Polovecké tance z Borodinovy opery Kníže Igor, uspokojí i ty nejnáročnější milovníky tance. To vše v píseckém Divadle Fráni Šrámka ve čtvrtek 2. března, od 18 hodin. 

Soubor Bohemia Balet je tvořen absolventy a studenty Taneční konzervatoře. Ke spolupráci jsou zváni mladí i renomovaní domácí a zahraniční choreografové. Představení se vyznačují nejen technickou vyspělostí, ale přinášejí na scénu i radost a entuziasmus mladých tanečních interpretů.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace