Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Červenec na Prachaticku objektivem portálu Jižní Čechy Teď. Byli jste tam taky?

PRACHATICKO – Co přinesl červenec letošního roku na Prachaticku a kde všude jsme byli s fotoaparátem? Bylo toho hodně. Vybrali jsme pro vás nejzajímavější fotografie z fotoreportáží, které najdete v archivu našeho portálu v sekci Prachaticko.

 

Fotili jsme v prachatickém bazénu, který prochází rekonstrukcí. Byli jsme na Kratochvíli na tančírně i na soutěži hasičských veteránů v Budilově. Vyfotili jsme i koncert Bena Cristovao na prachatickém náměstí na závěr triatlonových závodů Xterra.

Na Kratochvíli jsme byli i pro záběry z mimořádně povedené nové hry netolického souboru Tyl nazvané Darmošlapky. V Podolí u Prachatic jsme navštívili dětský den, který připravili zdejší hasiči. Ukázali jsme vám taky, jak to umí vimperští dřevosochaři s motorovou pilou a na Husových oslavách v Husinci jsme zachytili, jak herec Vladimír Javorský čte Husovy dopisy z vězení.

A tím to nekončí – v našich archivech najdete i křest nové knihy o převaděčích na Šumavě, jak v Prachatickém muzeu vyráběly děti terče, jak se peklo ve Volarech i v Lenoře, jednu z pohádek Křikuletu a také stožecké staročeské hry. A nakonec i Jana Potměšila na Vimperském frňáku, pohádku ve vimperském parku a fotoreportáž z Volarského sekáče.

Byli jste tam taky? Třeba se na některé z fotek najdete.

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace