Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Václav Neckář se skupinou Bacily

    pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Děti v Prachaticích si budou vybírat, co je baví. Dorazí i slavné sportovní osobnosti

PRACHATICE – Ve dnech 10. a 11. června uspořádá Česká unie sportu Prachatice na Městském stadionu akci pro děti Pojď si vybrat, co tě baví. Zahájení se uskuteční v pondělí kolem 8.15 hodin a od 9 do 14 hodin bude probíhat na jednotlivých sportovištích samotné sportování zdarma s trenéry a osobnostmi. Svá stanoviště bude mít celá řada odvětví – hokejbal, triatlon, sportovní rybolov, discgolf, tenis, fotbal, judo, baseball, atletika, veslování a jumping (trampolínky). Organizátorům se podařilo dojednat se školami účast zhruba sedmi stovek dětí pro první den a dalších sedmi stovek pro den druhý, rozhodně se tak bude na co koukat a zvána je i široká veřejnost.


Účast přislíbili i mnozí slavní sportovci let minulých, mimo jiné třeba Antonín Panenka, Karol Dobiaš, Jarmila Kratochvílová, Ludmila Formanová, Václav Chalupa, David Pospíšil, Horst Siegl nebo poslanec Milan Hnilička, šéf nové agentury pro sport. Na závěr dne pak proběhne v prachatickém divadle od 19 hodin ještě beseda se zmíněnými osobnostmi, kterou bude uvádět Vojtěch Bernatský z České televize.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace