banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Houbařská poradna s Pavlem Špinarem

  Úterý 24.9 17:00 - Soběslav - Rožmberský dům

 • Lidské tělo: pohybový aparát

  Úterý 24.9 18:00 - Tábor - knihovna pro dospělé

  Anatomie pohybu - přednáška

Zobrazit všechny události
 

Dívka ve škole zameškala 656 hodin. Z toho má 339 neomluvených

MILEVSKO – Neuvěřitelných 656 hodin. Tolik zameškala v končícím školním roce 2017/2018 dívka z Milevska na Písecku. Z toho bylo 339 hodin neomluvených. Vyšetřovatelka služby kriminální policie proto zahájila ve středu 30. května trestní stíhání rodičů. „Společně měli umožnit své dceři, aby zanedbávala povinnou školní docházku do osmého ročníku základní školy. Nedohlédli a nezajistili, aby školu řádně navštěvovala. Rodiče měli o nedocházce vědět a záškoláctví dceři tolerovali,“ upřesnila policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová. Dodala ještě, že už v minulosti měli rodiče s dohlížením na dceru problémy.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • diplomat 

  Reagovat

   

  A přídavky a podporu berou , nejsem rasista , ale je to svinstvo .Kolik je asi mezi nima majitelů řidičáků - jeden a všichni vtichosti jezdí i policie to toleruje. Je to rovné ?

  Vloženo 2.6.2018 18:48:38

 • Pete 

  Reagovat

   

  No, informace neúplná. Řekněte jasně, jde o Romku? Neřeknete neb se bojíte nařčení z fašismu, rasismu apod.? To se nesmí nahlas říkat?

  Vloženo 31.5.2018 15:43:21

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace