Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vánoční koncert sborů

    Čtvrtek 12.12 18:00 - ZUŠ, Dačice

    Koncert dětských pěveckých sborů.

  • Anna K. - Akusticky 2019

    Čtvrtek 12.12 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Dnes v noci ukradli čtyřletou Fabii v Táboře

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

TÁBOR – Dnes v úterý 21. ledna táborští policisté vyhlásili celostátní pátrání po červené Škodě Fabia 1.2, provedení sedan, registrační značky 4C7 7970 z roku 2009. Auto bylo ukradené z parkoviště pod Krakovskou ulicí na táborském sídlišti Nad Lužnicí.

 

„Policie vyhlašuje pátrání po osobním motorovém vozidle Škoda Fabia 1.2, provedení sedan, registrační značky 4C7 7970, červené základní barvy, roku výroby 2009. Vůz byl odcizen v době od půl sedmé hodiny večerní včerejšího dne do dnešní osmé hodiny ranní na táborském sídlišti Nad Lužnicí z parkovací plochy pod Krakovskou ulicí. Vůz je ve výrobním provedení, bez markantních znaků. Jakékoliv informace k pohybu či výskytu vozidla sdělte prosím policistů táborského obvodního oddělení na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře, na telefonním na čísle 974 238 700, případně cestou policejní linky 158,“ vyzval veřejnost tiskový mluvčí táborských policistů Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace