Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Do Netolic přiletí čarodějnice na náměstí v předstihu už v sobotu odpoledne

NETOLICE – Čarodějnický rej v Netolicích se bude konat v předstihu už v sobotu 27. dubna od šestnácti hodin. Připravují ho netolické dětské kluby s domem dětí a městem a konat se bude na náměstí. Odpolední část přitom bude určena pro děti a večerní pro dospělé.

 

Od šestnácti hodin vystoupí na náměstí taneční skupiny domu dětí a také Dance Crew. Připraveny budou i výtvarné dílničky, soutěže, malování na obličej a fotokoutek. Taneční zábava pro dospělé pak začne v devatenáct hodin a potrvá zhruba do třiadvaceti hodin. A její součástí bude i ohňová show skupiny Amenty. Všichni v maskách jsou vítáni a s sebou je třeba si vzít buřty.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace