banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vojenský den 2019 v Libořezích

    sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

    Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

  • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

    sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

    Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Fantom drogistů byl včas odhalen a zadržen

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

PRACHATICE – Dvaadvacetiletý zloděj je asi hodně čistotný, protože měl spadeno speciálně na drogérie. V pondělí 10. února dopoledne a v úterý 11. února odpoledne ve dvou prachatických drogeriích ukradl sprchové gely, tělová mléka, prezervativy, ale i parfémy. Způsobil tak škodu za nejméně tři tisíc korun. Ale než mohl navštívit další místní drogérii, tak zaklapla za mladíkem klec. Prachatickými policisty byl mladý zloděj odhalen a zadržen. Nyní ho čeká vysvětlování před soudem.

 

„Prachatičtí policisté ve čtvrtek 13. února sdělili podezření dvaadvacetiletému muži z Prachatic z přečinu krádeže. Podezřelý se uvedeného jednání dopustil i přesto, že již byl za takový přečin v posledních třech letech odsouzen trestním příkazem okresního soudu. Prachatičtí policisté případ prověřují ve zkráceném přípravném řízení, proto se muž bude ze svého jednání již v brzké době opět zodpovídat před soudem,“ dodala tisková mluvčí prachatických policistů Martina Joklová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace