banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Milevské léto - Rightnow a Maddie

  Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

  Koncert.

 • Promítání filmu Obr

  Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

  Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Footfest v Želči má jednodenní vstupenky na dnešek. Dorazí Škwor, Vypsaná fixa, Monkey Business, Desmod i Morčata na útěku

ŽELEČ U TÁBORA - Footfest - neboli fest s fotbálkem, pokračuje dnes na hřišti v Želči u Tábora. Na místě je kolem 2500 lidí a od rána se hraje v pěti skupinách turnaj v malé kopané. Prvenství obhajují Pražské kurvy. Pořadatelé se rozhodli udělat i jednodenní vstupenky na dnešek za 500. Kdo dorazí, může ještě absolvovat dnešní hudební program na dvou stagích.

 

Od půl druhé bude hrát Tábor Superstar Band, od 15.15 Stroy, v 16.00 Pekař a pak od 17.15 Skyline, v 18.30 nastoupí Morčata na útěku, v 19.45 Monkey Business a ve 21 hodin Vypsaná fixa. Škwor to rozjede ve 22.15, pak ve 23.30 Desmod a po půlnoci koncertní šňůru zakončí Smola a hrušky. 

Zpravodajci JčTeď jsou v Želči, pracujeme na reportáži z turnaje. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • pop stařík 

  Reagovat

   

  Kadím na ně, pořadatelské podrazáky. Donutí mne koupit vstup na dva večery, ačkoli můžu pouze jeden, že to jinak nejde, že jednodenní vstupné není. Zacáluju vše a pak najednou se na poslední chvíli objeví jednodenní vstupné. Mám sto chutí dát podnět na ČOI, vyjebávají s námi o sto šest. Tak by s nimi mělo vyjebat zase někdo jiný, taková mastná pokuta za znevýhodňování zákazníka, ta by sedla.

  Vloženo 8.7.2017 17:59:49

 • petr 

  Reagovat

   

  2500 lidí, tak to ani náhodou. Lidičky si koupili lístky na celej víkend, prej že nejde jen na jeden den. No a dneska se prodává lístek na sobotu, ovšem za celkem předražených 500,- Tak nevím, jestli si z nás nedělá pořadatel srandu. Měnit podmínky v průběhu fesťáku je sprostý.

  Vloženo 8.7.2017 17:40:06

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace