Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Václav Neckář se skupinou Bacily

    pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Fotbal I. B třída: Překvapení ve Čkyni. Chelčice urvaly bod

ČKYNĚ - Překvapení se zrodilo v sobotu na hřišti ve Čkyni. Zavítaly tam poslední Chelčice a odvezly si bod za remízu 1:1. Do šatny se šlo v poločase za stavu 1:0 pro domácí, když branku střelil ve 40. minutě M. Gerold. Už to vypadalo, že Chelčice si po předchozím víkendu odvezou další jednobrankovou prohru, ale proti tomu se postavil J. Křenek, který v 76. minutě vyrovnal.

Trenér Chelčic Jaroslav Vondrášek komentoval: "O favoritovi zápasu nemohlo být pochyb. Já jsem Čkyni během sezony tipoval jako černého koně na postup. Jsem proto maximálně překvapený, tím spíš, že v sestavě na zápas jsem měl devět hráčů a sháněli jsme veterány Kopence a Valentu, aby pomohli. Pícha nastoupil nemocný, k tomu máme 17 letého brankáře. Čkyně hrála celou sezonu moc hezký fotbal, dnes předvedla nečekanou indispozici a nám se povedlo něco, s čím jsem vůbec nepočítal."

Kouč Čkyně Patrik Krull byl pochopitelně rozladěný: "Je to pro mě obrovské zklamání. Promítla se tam sice hromada zraněných, ale přístup k posledním zápasům se mi vůbec nelíbí. My máme každý rok postupové ambice tak do dvacátého kola. Chybí nám bohužel zkušenost."

Jaroslav Vondrášek dodal: "To my máme zkušeností na rozdávání, ale fyzicky nestíháme." Vondrášek pak vysekl poklonu ještě domácímu fanklubu, který vytrvale na tribuně bubnoval a fandil, a i když nebyl z nasazení domácích zrovna nadšený, po remízovém výsledku vyprovodil své hráče do šatny hlasitým pokřikem, že fanouškové zůstávají s týmem. 

Ve Čkyni fotil Ivo Bukač. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace