pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

• Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

FOTOGALERIE Z MS V CYKLOKROSU. Zápolení v bahně o titul mistra světa Elite

Wout van Aert z Belgie se stal mistrem světa v cyklokrosu v elitní kategorii potřetí za sebou. , Autor: Josef Janda

Wout van Aert z Belgie se stal mistrem světa v cyklokrosu v elitní kategorii potřetí za sebou.     Autor: Josef Janda

VALKENBURG – Nedělní odpoledne rozhodlo, že se Belgičan Wout van Aert stal mistrem světa v cyklokrosu i potřetí. Belgičané prožili dvojitou radost, jelikož pro stříbro si dojel jeho krajan Michael Vanthourenhout. Největší favorit Mathieu van der Poel z domácího Nizozemska dojel až jako třetí. V bohaté fotogalerii si můžete prohlédnout i české reprezentanty, mezi nimiž skončil původem Táborák Michael Boroš na 12. místě.

Muži Elite (57 startujících)

1. Wout Van Aert, 2. Michael Vanthourenhout (oba Belgie) +2:13, 3. Mathieu van der Poel (Nizozemsko) +2:30, 4. Toon Aerts (Belgie) +3:16, 5. Lars Van der Haar (Nizozemsko) +4:29, … 12. Michael Boroš (Česká republika) +6:16, 18. Jan Nesvadba +7:28, 27. Tomáš Paprstka – 1 kolo, 49. Emil Hekele – 3 kola.