Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Futsalový turnaj O pohár Milevských novin pro hráče 40+

Loňský vítěz - Marná snaha.  , Autor: Pavel Pubal

Loňský vítěz - Marná snaha.     Autor: Pavel Pubal

MILEVSKO - Před 26 lety se v Milevsku zrodila myšlenka pořádat halový turnaj v malé kopané O pohár Milevských novin pro hráče nad 40 let. Tradice stále žije, i když účastníci prvního ročníku chodí spíš už jen do hlediště milevské haly na párek, pivo a popovídat s kamarády. Každý rok do kategorie 40+ vstoupí noví hráči, kteří si turnaj s chutí zahrají. Letos se uskuteční v sobotu 16. března.


Maximum je 10 celků, zatím jsou z věrných účastníků přihlášeny týmy Božetice, Lazaři Milevsko, Dražice, také Tým 1988 a nově se hlásí SK Oslov. Zbývá tedy pět volných míst, na která se lze přihlásit na telefonu 776 763 727. 

Turnaj, který je zároveň už víc než deset let memoriálem sportovního redaktora Vlasty Pipka, se zahajuje prvním zápasem v 8 hodin ráno, rozpis bude předem zveřejněn. Hraje se ve dvou skupinách a poté o umístění. Startovné činí 650 korun. Jako každoročně budou připraveny pro vítěze ceny a nejlepší tým odjede s pohárem. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace