banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 

Golf je pro všechny. Přijďte si ho vyzkoušet

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Golf. Pro někoho bouchání klackem, pro někoho procházka po trávníku, pro další těžký ale nádherný sport. Jak si kdo vybere. Ale úplně pro všechny, zcela jistě, výjimečně relaxační záležitost.

Hra golfu, totiž představuje naprosto přirozený pohyb, v krásném přírodním prostředí. Stal se tak ideální protiváhou dnešního sedavého a hektického života. A na rozdíl od většiny jiných sportů, s golfem se dá začít naprosto kdykoliv a hrát se dá až do opravdu pozdního věku. Nevěříte? Pochybujete? Nevadí. Přijďte si tuto nádhernou hru vyzkoušet.

První možnost máte v sobotu 28. dubna, v Českých Budějovicích na Švábově Hrádku. Právě v sobotu, tam od druhé hodiny odpolední, pořádá Golf Resort Hluboká nad Vltavou, den otevřených dveří. Ideální příležitost, udělat si s celou rodinou výlet a golfové základy si vyzkoušet. A co potřebujete? Vlastně nic. Golfové lekce se zkušenými trenéry, které budou probíhat od 14 do 18 hodin každou celou hodinu, jsou zcela zdarma. Vybavení, vám také zcela zdarma, zapůjčí na místě. A navíc po každé lekci následuje rychlý miniturnaj. Ti co se rozhodli už teď, se mohou přihlásit na emailu recepce@golfhluboka.cz anebo na telefonu 720 023 551 nebo 602 409 212. Když se rozhodnete později a pojedete bez přihlášení, také se nic nestane. Tak neváhejte, a v sobotu 28. dubna, vyrazte. Určitě nebudete litovat. Místní a z okolí Českých Budějovic vědí kam, ostatním stačí do vyhledavače v mapách zadat Švábův Hrádek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace