Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Mosty

    sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

    Art festival.

  • Tata boys

    sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Halový turnaj žáků O pohár předsedy OFS vyhrálo Vlachovo Březí

PRACHATICKO – Okresní fotbalový svaz Prachatice uspořádal v sobotu 16. března další ročník halového turnaje žáků O pohár předsedy Okresního fotbalového svazu. Systémem každý s každým se střetlo pět týmů a z vítězství se zaslouženě radovali hráči spojeného týmu Vlachova Březí a Volyně, kteří soutěží prošli s impozantním skóre 24:1. Druhé skončilo družstvo Netolic a na místě třetím završil stupně vítězů spojený tým Stachy/Zdíkov. „Turnaj se vydařil. Především první dva týmy v konečném pořadí předváděly krásné fotbalové akce a celý turnaj na závěr vygradoval jejich vzájemným zápasem, ve kterém se bylo opravdu na co dívat. Škoda jen, že je žákovských týmů v okrese tak málo,“ posteskl si Grassroots trenér mládeže OFS Prachatice Karel Nový, který byl jedním z organizátorů celé akce.

Cenu pro nejlepšího střelce turnaje získal střelec osmi branek Tomáš Mauric z Vacova. Čtrnáctiletý kanonýr už během své kariéry nastupoval kromě Vacova také za Zdíkov nebo Čkyni.

Konečné pořadí: 1. Vlachovo Březí/Volyně, 2. Netolice, 3. Stachy/Zdíkov, 4. Vacov, 5. Lažiště/Husinec.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace