Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tradiční benefiční vánoční koncert

    pondělí 16.12 18:00 - Písek, Trojice

  • Izrael - Po stopách Ježíše Krista

    pondělí 16.12 10:00 - Písek, Senior Point

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Hledá se čtyřiadvacetiletý Jan Corch - VRÁTIL SE

Čtyřiadvacetiletý Jan Corch , Autor: PČR

Čtyřiadvacetiletý Jan Corch     Autor: PČR

AKTUALIZOVÁNO - 23.12.2013 17:40

ČESKÝ KRUMLOV - Pohřešovaný muž se vrátil domů dnes odpoledne. Pohyboval se pěšky terénem, pravděpodobně i u rakouských hranic. Mimo drobných oděrek je v pořádku.

 

Také v tomto předvánočním čase českokrumlovští policisté pátrají po pohřešovaném čtyřiadvacetiletém Janu Corchovi z Malont. Policisté žádají média a veřejnost o spolupráci při pátrání. 

Čtyřiadvacetiletý mladík odešel v neděli 22. prosince, krátce před polednem, z domova a od té doby o sobě nepodal svým příbuzným žádnou zprávu. Muž je asi 170 až 180 centimetrů vysoké, hubené postavy, má hnědé oči a hnědé vlasy.

V době odchodu z domova měl na sobě hnědé kalhoty a modrou bundu se stříbrnými vzory. U sebe má mít mobilní telefon, ten je však nedostupný. „Jakékoli informace o výskytu či pohybu pohřešovaného muže sdělte na telefonním čísle 974 232 336 nebo cestou policejní linky 158, případně na kterékoli policejní stanici,“ vyzvala veřejnost tisková mluvčí prachatických policistů Lenka Kozoňová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace