banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Hokejbalisté Prachatic vykročili do play off výtečně

PRACHATICE – Dva zápasy, dvě vítězství. Hokejbalisté HBC Prachatice, vítězové základní části druhé nejvyšší soutěže, dali zapomenout na výsledkově nepovedený závěr dlouhodobé soutěže a do prvního kola play off vstoupili výtečně. Ve čtvrtfinále prvního s osmým týmem základní části jasně porazili výrazně oslabenou SK Jihlavu, jejíž důležití hráči nastoupili v nejvyšší soutěži za pražský Kert, a to jak v sobotním, tak v nedělním utkání (9:1 a 4:0). V sérii hrané na tři vítězná utkání tak po domácím dvojzápase vedou 2–0 a chybí jim poslední krůček do semifinále. Další zápas sehraje tým kolem kapitána Jana Turka v sobotu 4. května na hřišti soupeře, v případě porážky pak ještě o den později.

1. čtvrtfinále – sobota 27. dubna: HBC Prachatice – SK Jihlava 9:1 (3:0, 3:0, 3:1). Branky a nahrávky: 3. Korous (Mikoláš, Štěpánek), 5. Valek (Zavřel, Turek), 11. Zavřel (Malecha, Valek), 21. Paule (Korous, Tácha), 21. Zavřel (Květoň, Laurinc), 27. Tácha (Květoň, Laurinc), 32. Korous (Malecha, Pixa), 33. Sitter (Štěpánek, Turek), 43. Paule (Korous, Kotlík) – 39. Smutný (Růžička, Koch).

2. čtvrtfinále – neděle 28. dubna: HBC Prachatice – SK Jihlava 4:0 (1:0, 2:0, 1:0). Branky a nahrávky: 13. Laurinc (Turek), 23. Paule (Korous), 28. Kotlík (Korous), 32. Mikoláš (Reindl, Laurinc).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace