Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Hokejbalisté Prachatic vykročili do play off výtečně

PRACHATICE – Dva zápasy, dvě vítězství. Hokejbalisté HBC Prachatice, vítězové základní části druhé nejvyšší soutěže, dali zapomenout na výsledkově nepovedený závěr dlouhodobé soutěže a do prvního kola play off vstoupili výtečně. Ve čtvrtfinále prvního s osmým týmem základní části jasně porazili výrazně oslabenou SK Jihlavu, jejíž důležití hráči nastoupili v nejvyšší soutěži za pražský Kert, a to jak v sobotním, tak v nedělním utkání (9:1 a 4:0). V sérii hrané na tři vítězná utkání tak po domácím dvojzápase vedou 2–0 a chybí jim poslední krůček do semifinále. Další zápas sehraje tým kolem kapitána Jana Turka v sobotu 4. května na hřišti soupeře, v případě porážky pak ještě o den později.

1. čtvrtfinále – sobota 27. dubna: HBC Prachatice – SK Jihlava 9:1 (3:0, 3:0, 3:1). Branky a nahrávky: 3. Korous (Mikoláš, Štěpánek), 5. Valek (Zavřel, Turek), 11. Zavřel (Malecha, Valek), 21. Paule (Korous, Tácha), 21. Zavřel (Květoň, Laurinc), 27. Tácha (Květoň, Laurinc), 32. Korous (Malecha, Pixa), 33. Sitter (Štěpánek, Turek), 43. Paule (Korous, Kotlík) – 39. Smutný (Růžička, Koch).

2. čtvrtfinále – neděle 28. dubna: HBC Prachatice – SK Jihlava 4:0 (1:0, 2:0, 1:0). Branky a nahrávky: 13. Laurinc (Turek), 23. Paule (Korous), 28. Kotlík (Korous), 32. Mikoláš (Reindl, Laurinc).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace