Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Horalové převzali pohár za základní část a chystají se na čtvrtfinále

PRACHATICE/DOBŘANY – Už s jednozápasovým předstihem slavili hokejbalisté HBC Prachatice vítězství v základní části druhé nejvyšší soutěže. Nic na tom nezměnila ani závěrečná porážka na hřišti třetího dobřanského Snacku 2:4. Druzí zakončili základní část hokejbalisté HBK Bulldogs Brno. „Věřím, že se z posledních dvou zápasů poučíme do zápasů play off a zvládneme čtvrtfinále,“ uvedl pro oficiální web hokejbalového svazu prachatický Vít Čapek. Ve čtvrtfinále čeká jediného jihočeského zástupce v play off SK Jihlava. První dva zápasy se hrají nadcházející víkend v prachatické Highlanders aréně – v sobotu 27. dubna i v neděli 28. dubna shodně od 16 hodin.

Druhý jihočeské účastník první ligy – Olymp Jindřichův Hradec – nakonec stíhací jízdu za postupem do play off nedotáhl a skončil na prvním nepostupovém devátém místě. Rozhodla o tom prohra v posledním kole na hřišti Hostivaře (2:4).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace