banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Horalové zítra sehrají první přípravné utkání. Co je čeká v odvetné části?

PRACHATICE – Fanoušci prachatického hokejbalu se mají na pozoru, už zítra mohou vyrazit poprvé v novém roce na dospělý A tým. Podzimní mistr a dosavadní lídr první ligy přivítá od 11 hodin zase vedoucí tým druhé ligy – SK Suchdol. Prvním přípravným zápasem tak Highlanders Prachatice budou pokračovat v přípravě na jarní boje. Do odvetné části první ligy vstoupí v sobotu 2. března v jihočeském derby na hřišti TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec. V utkání prvního s posledním budou hostující Prachatice jasným favoritem. Protože ale „Horalové“ hráli na podzim většinu zápasů doma, čeká je složitější jaro. Během druhé poloviny základní části sehrají pouze dva zápasy v domácí aréně – 31. března přivítají HBK Bulldogs Brno a 14. března oddíl SK Kometa Polička.


V letošním ročníku postupuje do play off osm celků z desetičlenné tabulky, ale novinkou je, že tento rok nemůže žádný tým sestoupit do nižší ligy, takže na jaře určitě uvidíme strhující zápletky, v nichž každý bude riskovat v honbě za co nejlepší pozicí pro vyřazovací boje. Prachatičtí budou opět spoléhat zejména na brankáře Tomáše Pixu, který na podzim ovládl gólmanské statistiky celé soutěže.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace